Reklamační řád

Reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy. Na zboží se vztahuje záruka podle záručních podmínek a lhůt uvedených v záručních listech jednotlivých výrobků. Minimální záruční lhůta je 24 měsíců. Záruční lhůta začíná plynout dnem převzetí předmětu plnění.

Postup při reklamaci:
• O reklamaci zboží nás informujte emailem: info@alldouble.cz
• Reklamace zboží musí obsahovat popis závady, číslo obj., jméno objednávajícího, zpáteční adresu a telefonní kontakt, kopii faktury. Vyplňte formulář – „REKLAMACE ZBOŽÍ"
• Zboží nám zašlete jako doporučený balík na adresu ALL DOUBLE s.r.o., Jinačovice 233, 664 34 Jinačovice spolu s formulářem – REKLAMACE ZBOŽÍ a kopií platebního dokladu (fakturu).
• Zboží na reklamaci zašlete čisté a mechanicky nepoškozené v obalu zabraňujícímu jeho poškození

Důležité upozornění: Upozorňujeme, že v žádném případě zásilky nesmí být odeslané na dobírku nebo jako balík na poštu. V tomto případě budou vráceny zpět odesílateli.

Reklamace bude vyřízena do 30 pracovních dnů od obdržení zásilky. Prodávající bude kupujícího o přijetí zboží na reklamace a lhůtě řešení informovat e-mailem. V případě oprávněné reklamace bude zboží opraveno nebo vyměněno, zboží bude odesláno na náklady prodávajícího. Není-li oprava, či výměna možná, budou vráceny finanční prostředky. O způsobu vyřízení reklamace informuje prodávající kupujícího e-mailem.
Pro více informací kontaktujte prodávajícího emailem: info@alldouble.cz nebo telefonem +420 723 625 855.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:
• Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Kupující není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodávajícího tel. 723625855, email info@alldouble.cz).
• Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s návodem k užití.
• Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v návodu k užití.
• Výrobek byl poškozen působením živlů.
• Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v návodu k užití.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení