Venkovní ohniště ALL DOUBLE

Venkovní ohniště ALL DOUBLE

Venkovní ocelové ohniště s poklopem. NA OBJEDNÁVKU

7890 Kč

Výrobce: ALL DOUBLE s.r.o.

Máte rádi pohodu u praskajícího ohně, opékání špekáčků, posezení s přáteli?
Máte rádi čistý provoz ohniště a mobilitu ocelových ohnišť.
Chcete mít ohniště trvale venku, nemuset ho pokaždé poklízet, ale zároveň nechcete ohniště s otvory pro odtok dešťové vody a chcete mít jistotu, že skutečně žádný popel nepadá na terasu nebo trávník?
Máte rádi blízkost a teplo ohně, ale chcete být chráněni před odletujícími žhavými kousky dřeva na terasu nebo na váš oděv?
Chcete si užívat otevřeného ohně, přestože na vašem pozemku často fouká vítr. Chcete mít oheň chráněn i za větrného počasí bez odletování žhavých kousků dřeva a popela po celé zahradě nebo i k sousedům?
Máte rádi moderní ocelové výrobky, které jen tak jednoduše neztrácí nic ze své krásy, odolávají ohni a povětrnostním podmínkám?
Pak by vás mohlo zaujmout venkovní ohniště ALL DOUBLE.

Venkovní ohniště je vyrobeno ze silného ocelového plechu. Kontakt se zemí je omezen na minimum s cílem maximálně možného odvětrání. Vlastní ohniště je dostatečně hluboké, aby byl oheň chráněn před větrem a aby nedocházelo k odletování žhavých kousků dřeva kolem ohniště. Ohniště je zcela uzavřené, neobsahuje žádný otvor na odtok dešťové vody, kterým by propadal horký popel na podklad po ohništěm. Přitom ohniště poskytuje dostatečný pohled na plameny a zachovává atmosféru otevřeného venkovního ohniště.
Ohniště je vybaveno dvěma výřezy v horní části pro snadnější přenášení. K přenášení slouží také dolní výřezy pod vlastním ohništěm. Ohniště disponuje poklopem, který slouží primárně jako ochrana proti děšťové vody. Ve spojení s ohništěm lze využít také jako odkládací stolek nebo poklop samostatně pro odložení dříví nebo nářadí, vidliček na opékání apod.

Ohniště není určeno pro grilování, ale svojí konstrukcí přímo vybízí k opékání všeho, co vás napadne. Poseďte společně s přáteli a zažijte tu pravou atmosféru, kdy si společně připravujete různé pochutiny, každý dle své chuti a přání a přitom vás po celou dobu spojuje pohled do plamenů ohně. Nikdo není vyčleněn a tak trochu stresován, jestli se grilování podaří, protože každý si ten svůj kousek připravuje sám :-)

Hmotnost ohniště 21,7 kg, ocelový plech tl. 3mm, barva černá žáruvzdorná, rozměry: průměr 40 cm a výška 50 cm (vč. poklopu).

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení